Skip to content

Zajęcia dla dorosłych

DOROŚLI

Panie i Panowie

Weterani 40+

18.12.2023 - Egzamin kickboxingu KS Striker-66_Original

Treningi w Klub Sportowy STRIKER to klub w którym można ćwiczyć amatorsko i wyczynowo Taekwondo ITF, Kickboxing i K1

Prowadzimy treningi dla sportowców i rekreacyjne dla każdego.

Nasza przygoda zaczyna się na sali gimnastycznej, gdzie ćwiczymy z profesjonalnymi instruktorami oraz korzystamy ze specjalistycznego sprzętu sportowego. Nasi zawodnicy regularnie zdobywają stopnie podchodząc do egzaminów na pas. Po kilkunastu miesiącach treningów jest możliwość wyjazdu na zawody gdzie rywalizujemy z klubami z całej Polski, Europy i Świata. Gwarantujemy indywidualne podejście i miłą atmosferę.

Sztuki Walki to jedynie szczyt góry lodowej którą preferujemy.

Zajęcia sportowe podwyższają sprawność fizyczną : siłę, zwinność, szybkość, koordynacje, wytrzymałość ale również wzmacniają psychikę : poprawia koncentracje, odporność na stres, ułatwiają zapamiętywanie, poprawiają pewność siebie i uspokajają.

Jest to świetne miejsce na spędzenie czasu wolnego po szkole/pracy, można odstresować się i nabrać siły na kolejny dzień.

Długotrwały wysiłek fizyczny powoduje wytwarzanie w organizmie ENDORFIN – hormonu szczęścia, więc po każdym treningu gwarantujemy UŚMIECH !

352198949_947297819886111_7686425432346811400_n
Zajęcia dla dorosłych

Regularny wysyłek fizyczny przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej co umożliwia zrzucenie paru kilogramów i rzeźbi sportową sylwetkę.

Cykliczne treningi zwalniają biologiczne procesy hormonalne odpowiadające za starzenie dzięki czemu nie tylko czujemy się młodsi ale i stajemy.

Dobrze przygotowany trening wytrzymałościowy wzmacnia prace serca i poprawia prace układu krążenia co minimalizuje ryzyko zawału, wylewu.

Odpowiedni trening siłowy nie tylko powoduje że czujemy się lepiej ale także wzmacnia mięśnie szkieletowe które korygują wady postawy, jak i ich konsekwencje np. bóle kręgosłupa czy stawów.

Nasz klub organizuje również obozy letnie – sportowe oraz zimowe – narciarskie dla zawodników jak i całych rodzin, zwiedzając przy tym z duchem sportowej rywalizacji najpiękniejsze zakątki świata.

Zapraszamy do konsultacji telefonicznych oraz do rezerwacji wolnych miejsc!